Cart 0 0 0 0

Kontakt os

Vi sidder klar

Kontakt os

Made by Mama er for os et projekt skabt ud af en brændende passion for alle de produkter vi gennem tiden har fundet og har udviklet. Derfor vil vi altid gerne høre fra dig, hvis du har positiv såvel som negativ feedback. Vi er aldrig længere væk end et besøg i vores lokaler på Fredericiagade, eller et opkald via telefonen. Såfremt vi er online kan du også fange os via chat her på siden.

Du kan kontakte os på tlf.: +45 71 999 710 (hverdage mellem 9 og 16) eller på mail ciao@madebymama.it, som vi besvarer inden for 24 timer i hverdagen.


 

Besøg

Vores Showroom / Butik

Fredericiagade 57A - 1310 København K.

Åbningstider

Torsdag & Fredag kl. 15.00 - 18.00

Lørdag kl. 10.00 - 16.00


 

Vores

Team

Anna Hassing-Kjær

CEO / Founder

+45 26850644

anna@madebymama.it

Morten Hassing-Kjær

Sales Director / Co-Founder

+45 31535310

morten@madebymama.it

Barbara Camilla Binelli

Supply Chain Manager

+45 30294503 

barbara@madebymama.it

 

Nicolaj Damm

Marketing Manager

+45 40999998

nicolaj@madebymama.it

Søren Bo

Finance / Bookkeeping

+45 51250958

soren@madebymama.it

Adelina Dervishi

Warehouse Manager

+39 0694 809 710

adelina@madebymama.it

 

Rikke Vedel

Sales Manager, Retail

+45 71708731

rikke@madebymama.it

Rikke Handreck Novod

Sales Manager, Corporate

+45 20772097

rikke.novod@madebymama.it

 

 

 



 

 

 

 

 

 


 
Virksomheden

Made by Mama ApS
CVR. DK38538098

Telefonisk kontakt

(+45) 71 999 710